nu ir FAIL...
- :
- : 0
- : 3
- : 40
- : 6
- : 239
50 cent'as
5190
Belieberes,
5190
#1 po visom demo su jo snukiu ir rasysi sita FAIL?
Nesvarbu, jog ji labai jauna
5190
#1 teisingai pasakei jis isnaudoja zmones...XD
Tik vaikystėje,
5190
pirma geriau buvo:D
siaip cia tik kokie kinieciai(ar panasus) po 4/6 vazinej:)
Jeigu nerašo - reiškia nenori tavęs.
5190
#56 na man tai iskart pasikeicia, jei spaudu patinka/nepatinka:)
galbut jau buvai spaudes:)
Kaip įmanoma
5190
nesuprantu kodel tas songoks visiems patink:)
Jūsų šaldytuvas:
5190
#12 taip zvengt pradejau, kad net ora pritrukoXD
Jeigu nerašo - reiškia nenori tavęs.
5190
As galvojau, kad tik man pastrigo:D
Jei tau sudaužė širdį - nenusimink
5190
#3 va butent
Tikra „katytė“
5190
apgailetina demo...
Atgal345678910111213Pirmyn