PATALPINTI

Ir kodėl žmonės sako,kad - eina pasivaikščioti į gatvę.Juk vaikštoma dažniausiai tai šaligatviu

2011.01.21 16:11 greenpanda
  • 1
0
Ir kodėl žmonės sako,kad







Grįžti į viršų