PATALPINTI

Ir vėl ateis ruduo, nukris nuo medžiu lapai - Ir eisiu aš namo, visus pasiuntus na*hui...

2010.10.15 17:52 wateriuke
  • 1
0
Ir vėl ateis ruduo, nukris nuo medžiu lapai







Grįžti į viršų