PATALPINTI

Įsimylėti yra tas pats kaip apsisisioti. - Visi tai mato, bet tik tu vienas jauti tą šilumą.

2011.07.07 01:35 Eglute-e
  • 7
0
Įsimylėti yra tas pats kaip apsisisioti.




© google



Grįžti į viršų