PATALPINTI

Jei Tau sekasi, tai greit nebesiseks... - Jei Tau nesiseka - nesiseks dar labiau...

2011.12.03 18:13 Himeras
  • 3
0
Jei Tau sekasi, tai greit nebesiseks...







Grįžti į viršų