PATALPINTI

Jei tu gražus , linksmas ir bendraujantis ,bet ... - niekaip nerandi merginos , nusiramink tu nekaltas tiesiog laisvu ir gražiu nera

2011.07.18 13:59 Laimonas Guzevičius
  • 9
0
lietuvoje, nebeliko, graziu, merginu




©



Grįžti į viršų