PATALPINTI

Jeigu į visus sportus žiūrėtume kaip į krepšinį.. - galėtume didžiuotis visais sportais, nes Lietuviai tai gali!

2011.09.19 21:29 Madfaka
  • 3
0
bukim,vieningi,ir,garsinam,lietuva,kartu




© Kokstavoreikalas.bb.dejau.com



Grįžti į viršų