PATALPINTI

Kad ir kaip gerai bebūtų, ateis diena kai tai - baigsis, galiausiai suvoksi, kad tarp "gerai"/"blogai" žodžių yra tiesiog "px"

2014.11.02 09:48 Ignas Gintauskas
  • 4
0
gerai,blogai,pastangos,neverta,px






Grįžti į viršų