PATALPINTI

Kai esame vaikais,norime būti paaugliais,kai esame - paaugliai,norime būti suaugusiais,kai tampame suaugusiais norime pakartoti...

2010.09.26 17:33 HUGG
  • 4
0
Kai esame vaikais,norime būti paaugliais,kai esame







Grįžti į viršų