PATALPINTI

Kai pameti telefona - labiausiai gaila būna ne pačio telefono, o to,kas liko jame

2012.11.27 10:33 alfonsiukas
  • 1
0
telefonas,pameti,meile,nuotraukos,foto






Grįžti į viršų