PATALPINTI

Kai visi tik šneka, tačiau nieko nedaro... - Minimalios algos neužtenka net valgyt nusipirkt!

2011.09.30 10:37 Mr.D
  • 7
0
Kai visi tik šneka, tačiau nieko nedaro...




© Gautas emailu.



Grįžti į viršų