PATALPINTI

Kambarys buvo tvarkingas... prisiekiu. - Man tik reikėjo susirast ką apsirengti...

2011.05.09 19:36 demotyvuoju112
  • 13
0
mergu, kambariai, netvarkingi, rubu, neturi







Grįžti į viršų