PATALPINTI
Man ir taip daznai buna... Nesinori is pirmo karto tiesa pasakyt...
Siaip grazus jis, bet tas jo balsas.... ;D
Jau emo tikrai geriau uz forsus...
Traukinys 5804
Nu man jau tikrai geriau emo uz kokius forsus...
Debilizmas stumt ant emo..
hm... toks visai prikolnas ;D
Tipiška 5804
Speju cia bernai nepastebi tu kojiniu.... ;D
Laimė. 5804
Sitas tai geras... Man daznai taip buna ;DDD
Grazi foto ir grazus zodziai... : )
;DDD
Grįžti į viršų