PATALPINTI

Kas nerizikuoja - negeria šampano. - - Kas per daug rizikuoja - niekada neišsiblaivo.

2011.06.30 22:30 LaurysimO
  • 4
0
Kas nerizikuoja - negeria šampano.







Grįžti į viršų