PATALPINTI

Kodėl man meluoji,skaudini,įžeidinėji? - Juk vistiek žinai,kad išėjęs/us sugrįši

2011.03.05 21:12 liveta123
  • 4
0
kam, to, reikia, jei, kubilius, suzinos







Grįžti į viršų