PATALPINTI

Lietuva! - Lietuvoje viskas įmanoma. Netgi beraščiams kurti demotyvacijas!

2011.01.07 20:02 garadokas.
  • 5
0
ismokit, rasyt, pirma







Grįžti į viršų