Tautvydai:žinok jie tokie realybėje ir yra.Aš tokį turiu.Reik tik mokėti su juo elgtis.:)
Hačiko -
5636
Šypsokis - tai nervina visus lietuvius.
5636
Kam kopint.??
Mergaite arba mergina,
5636
Žmogau tu dėl jų tikrai negulėsi reanimacijoj.Ir jei būtų jie tokie blogi tai tikrai jų nepardavinėtų.Kas nemoka vaikščiot tas ir griūna.Pati fb nx skelbies kad nori tų ugg o čia jau varai ant jų.
Aš ginčiau,
5638
Be abejonės ginčiau.
Mergaite arba mergina,
5640
Nu netinka tau jie tai netinka, bet nereik tokiu gaidisku demo kurt.
Man nerūpi kvailų barbių nuomonė.
5646
Gers.
Vai2kas:Nes tu net nelietes ju gyvenime.:)
Kaip gali mylėti ir nenorėti leisti laiko su tuo,
5646
Nesupranti tai ir nerašyk.:)
Per pamokas...
5655
Aš dailinike.Vyy.
Būk protingas
5655
Na dar ir kaip atitinka, bet kiekvienas supranta savaip.(:
Na ir kam nusišypsojai?
5655
And???
Atgal123Pirmyn