Ai nu, jeigu aš klijais nesitepliojau rankų, tai aš neturėjau vaikystės? Demotyvacijos autoriau ir moderatoriau kuris tai patvirtino - kur čia logika, ir kokia čia motyvacija? Gadint klijus ir plėšyt klijus nuo odos tai čia yra „MOTYVACIJA“? ŠIUOLAIKINĖ.
- :
- : 0
- : 1
- : 8
- : 633
- : 42
Jei tu nežinai kas tai
4620
Protingos moterys žino
4621
#1 Dėkui.
Čia daugiau pasimaivymas negu sportavimas „suviliojimas“ kitaip tariant.
Galit Kauną peikti dėl duobių ir marozų
4625
pzdc kokia xujnia dėl tų reklamų dabar, crashina opera visą laiką, bbd.
Pirmadienio
4629
puikiausios demotyvacijos; pirmadienis/penktadienis/savaitgalis/vėlykos/kalėdos, po galais, gi ką nors originalesnio sugalvokit <.<
SAJANAI
4696
#3 žirga galva :DDDDDDDDDD
Garso greitis
4895
#1 čia metafora subingalvi.. :D sako tau tėvai nerūkyk nes susirgsi plaučių vėžiu, bbd ant jų išklausai ir toliau rūkai, 40-ies pyst plaučių vėžys... supranti, kad reikėjo anksčiau jų klausyt. išmok skaityt su akym, o ne su subine.
Pripažink,
4899
adaptas tas kuris darė sumuštinį... matos čiuvakas visiškai negalvoja apie tuos, kurie net duonos riekelę vieną valgytų, o pats gadina produktus... gaila man tokių ;o
Dievas neduoda mums tų žmonių, kurių norime
4899
#1 pizdiec, koks tu kiaušinis eina na*... savo nuomonę pasilaikyk sau, jei turi kūrvišką nuomonę ir jos laikaisi. Gerai, jei tau Dievo nėra, nu tai nėra. Kitiems yra.
Nužudykit mane
4900
paaiškinsit?
- Tyliau, mamą pažadinsite...
4903
#2 va, va. tikra tiesa.
Atgal12345Pirmyn