PATALPINTI

Liūdesys - tai troškimas kažko... - Ko trokšti, yra, tik nėra žodžių tam pasakyti

2011.08.24 19:34 Karollaina
  • 4
0
Liūdesys - tai troškimas kažko...







Grįžti į viršų