Neturi ka daugiau parodyt:D
-Ei seni žiūrėk!!! -Kur?
5422
Aš ne stora
5423
dinozaro kaulai stambus, o tu tiesiog storas
Jei jūs galite apie tai svajoti
5423
"TAI jus galite TAI padaryti" jei ne tas antras "TAI' +1
5L V10 433KW
5425
#4 akivaizdziai daugiau nei tu, grybe.
#3 nei vieno is tu negiriu. Pats pusk urode.
Kaip ir sakiau, vaiku rate populiariausios markes ir kitu nezino. Is vokisku vienintelis MB geras daiktas. As dirbu su automobiliais, kas mano nicke is atsispindi, todel nusimanau sioje srityje, todel kalbu pagrystai, o ne sapalioju ir giriu savo tevo ar kaimyno masina. Teko dirbt prie visokiu masinu ir zinau kas yra geriausia.
Pgalvok
5425
Kazkam su matematika prastai
5L V10 433KW
5425
Kokiam mazvaikiui pasirode sitas lauzas gera masina? Aisku, kad nenoreciau. Uzdyka gal ir pasimciau, bet iskart parduociau ir pirkciau normalia. Jokiu aubi vw bmw, nes jie visi sudu sudai
Niekada nebėgiok paskui vyrą.
5428
geriau darykit atvirksciai
Pasmerkti Ir moterys meluoja geriau
5428
Dar yra zmoniu kurie ziuri tas nesamones?
Todėl, kad
5429
Se tau kad nori:D
Kur mano kokainas?!
5429
Kur Vytautas?
Atgal910111213141516171819Pirmyn