PATALPINTI

,Mes būsim tokios stiprios, mes niekada nepalūšim' - visada taip sakom, bet kartais juk būna, kad nebėra jėgų kovot su likimu.

2011.10.01 18:06 mazutea93
  • 3
0
,Mes būsim tokios stiprios, mes niekada nepalūšim'







Grįžti į viršų