PATALPINTI

Nejaugi mums reikėjo tų rūmų? - Už tokius pinigus ,buvo galima tiek daug. Tai kodėl padarėme tiek mažai?

2010.10.06 00:18 Serina
  • 6
0
valdovu, rumai,skurdas







Grįžti į viršų