labai geras!
Mintys
5926
Originali nuotrauka...
5926
o aš norėčiau tokios foto :) gal tik pečiais atsiremčiau :D
Tu vis dar rasistas?
5928
#17 man irgi :) jos tokios mielos ^^
O gi kažkur jau auga medžiai
5928
#8
po pasaulį nereikia, bet nesinori kelt rūpesčių savo vaikams, tuo labiau pūti žemėje, maitinti kirminus itt :)
Kiekviena "prekė"
5928
8 gražiausia :)
O gi kažkur jau auga medžiai
5929
man tikiuosi nesukals (sun)
Gyvenimas
5929
Labai graži nuotrauka. Pačiam žmogui blogai, o skėtį šuniui pasidėjęs.. O demo labai gera, tik, deja, skaudi tiesa. :|
Nes tik lietuviai
5929
"mobiliajame teleone"
Išliksiu
5929
O man patinka tokios demo. Jos priverčia susimąstyti...
Tau taip tik atrodo
5929
blemba, ir aš matau Jėzų :DD čia tai geras :D
Atgal1234567Pirmyn