Gražu.
Motina yra tas asmuo,
5598
Ach, tos merginos...
5598
Čia vienas gerai skėlė - viskas net pažymiai geri tik per čiulpimus. Tai palauk, septynmetė mergytė, pirmūnė taip išeina irgi čiulpė, kad gautų saulutę, kai visi kiti gauna debesėlius? (kai kurių pradinių mokyklų vertinimo sistema :)
Žiauriai nusišnekėta.
Tai jūsų motinos, seserys, draugės, tetos, močiutės ar panašiai, manot irgi čiulpia jei turi gerą darbą ar gerų daiktų?
Ei, bičas!
5598
#28 Nespręsk pagal save. Ne visi čia besilankantys mokinukai.
А без тебя Земля
5601
#3 kad ir kūdikiai, čia demotyvacija.LT o ne .RU
А без тебя Земля
5601
Čia bl dabar kas?
Pana su treningais.
5601
Treningai pridera tik sportuojant. Abiems lytims.
Ei, bičas!
5601
#24 Imbecile, pirma išmok atsikirsti ir kritikuoti, o tik tada mane minėk.
Skaityk ką rašai, "garentuotoja/au" tu.
Jei jau parašei "padla" tai jau, ko gero, suvartei, sustūmei ir suvarei į būdą mane, ar ne? Jau man tylėt, taip?
Naivumo įsikūnijimas.
Norėčiau paprašyti ...
5601
Patikėk, tėvai to paties meldžia tau.
Dabar gali dainuoti bet kas...
5601
Metalistės...
Ei, bičas!
5601
#21 jau senokai tokiu atveju skyrybos ženklus renkasi autorius.
Atgal12345678Pirmyn