PATALPINTI
gaila to suniuko , bet taip jau yra . zmones gimsta ir zmones mirsta
man tai grazus ^^ labai patinka tokio styliaus zmones
o kartais kulverstukas ne vyriska gimine?
as viena kate is kiemo parsinesiau ir myliu o tai ka dabar zmonem daryti visus gyvunus namo nestis? gal da is afrikos kokiu drambliu parsineskim kad tik jie isgyventu . :| gyvunas yra atsakomybe ir ne visi gali ja prissimti
demotyvacija ir yra skirta nuliudinti ir demotyvuoti ,o ne juoktis
Rasizmas 5791
#8 yra gal keli bet juk kam jiem cia buti ? o wow mapas visiskai nepanasus i realybe
gincas baigtas , nusibodo >.>
#15 eik tu o komentuodamas savo isminti tai tikrai parodei valio gal tau paploti ar ka ?
ouch ;D
zinau bet pas mane pc sugedo ir kalbos neimanoma pasikeist aciu >.>
Grįžti į viršų