PATALPINTI

Šitiek sykių atsisveikinom ir viską baigėm... - Tik kažkodėl nei su viena pabaiga, niekas taip ir nepasibaigė.

2013.03.02 18:38 Domile123
  • 1
0
Šitiek sykių atsisveikinom ir viską baigėm...






Grįžti į viršų