Geras;D
Stūmei naktį
5373
P*st iš kojos
5373
nu nafik čia ne juokinga, čia gaila daros to ,kuris kūrė tą demo...
Mama, tėti
5373
Ta gera :DD
Studentai
5373
Man atrodo ,kad ne tik studentai visada pasiruoše;DD
„Aš noriu papų! Įdėk man papus!“
5373
#7 Tai čia savaime aišku ,kad netikri jie,o silikoniniai . Čia kalbama apie įdėtus jau papus šiaip:)
Vyrui užtenka tik pagalvoti
5373
#6 Jeigu tau čia demotyvacijoje vien nesąmonės ,tai užsiregistruoti tau čia niekas gi nedraudžia ir kurk ,tai kas tavo manymu sąmonės neįžeidinėjas arba neįžeidinėjusi tų,kurie stengiasi kurti,kad kitiem sukeltų šypsena,pakeltu nuotaika,priverstu susimąstyti ar pan.:)
Reikia dešimt metų, kad užaugintų gerus medžius,
5373
Pieva kažkokia:) šimta metu geram žmogui užauginti... tai gal žmonės nemirtigi yra pagyvea šimta paskuj vara dar pora šimtų? ir nori pasakyti ,kad medžiui užtenka dešimt metu? jeigu dauguma medžiu gyvena 1000 metu,kai kurie net daugiau ,vadinasi geram medžiui užauginti tava visa gyvenima neužteks :)
Pavydui nereikia akių
5373
Tiesa.:)
Tylėk ir tavęs klausysis
5373
:D
Įrodyta, kad rūkymas trumpina gyvenimą,
5374
#5 Pritariu tau:) kas nori tas rūko ir nėra ko kištis į kitų gyvenimą ,jam kažką aiškinti apie vėžį ir visą kita ,jeigu jis norės mesti pats viska ,kuo puikiausiai išsiaiškins tam yra daktarai,knygos ir pan. :) žmogus turi pats mokėti dėlioti savo gyvenimą,kad jaustus laimingas , o ne paskuj kitus bėgioti ir klausyti ką kiekvienas sako .:)
Atgal1234Pirmyn