#1 uzstuuumei. :DDD
Meile kaip seile
5561
Mama,
5566
ir dar vaikas nualpes LOOOOL
Kažkodėl paskambinti tam, kuriam kažką jauti
5568
kaip kuriem.
one.lt
5570
as LOL
Galvoji apie jį, pasiilgai..
5572
visada pasakau lol
Justin Bieber
5575
#2 Loool !!! nekopink is demotyvacijos.lt
Mano tėtis sunkiai sirgo.
5577
nuo tokiu demo?
Justin Bieber
5604
koks tolkas kopint ?
Tėtis - vienintelis vyras,
5608
#11 niekas ir nesako myleti. Tavo pasirinkimas. Bet as kalbu apie tuos kurie to nusipelne. Taip ne kiekvienam pasiseke, bet mes juos visi turim. Kad ir kur jie bebutu.
Tėtis - vienintelis vyras,
5608
#4 neturejau as tos grazios vaikystes, budavo visko, ir dar mes kartu negyvendavom, yra daug ko blogo pridares, bet tai nesvarbu, nes reikia susivokti, kad vis delto jis tavo tetis. Aisku, buna, tikrai kai kuriu kurie nesirupina savo vaikais, apie tuos nekalbu, bet kurie turi tetcius ir juos myli manau supranta ka tai reiskia.
Atgal123456Pirmyn