PATALPINTI

Suvalgiau kakavos miltelių, - atsigėriau pieno ir pašokinėjau. Įdomu, gausis Nesquik?

2011.03.05 17:27 Anonimas
  • 4
0
Suvalgiau kakavos miltelių,







Grįžti į viršų