PATALPINTI

Užrašiau ant širdies vartelių: NEITI... - ...meilė tik nusijuokė: MAN REIKIA!

2011.08.06 22:23 vika1996
  • 6
0
Užrašiau ant širdies vartelių: NEITI...







Grįžti į viršų