PATALPINTI
ne 'maniai',o 'manei' nes manĖ ....lietuvių gramatiką išmok
#2 tai šiaip 'čeburaška' tai rusiškai,o lietuviškai jis vadinasi kūlverstukas... o šiaip,demo žodžiai visiška tiesa
o,rimtai delfinai xD
man visai ne sexy...
PASKALOS 5872
visiška tiesa
sausiainius ar sausainius?
gražus tas šokis xD
Queen 5873
gi katik kažkas patalpinęs tuo Queen'us buvo...koks idomumas kopijuot kitus ir manyt,kad esi geresnis?..pfff
kietai xDDDD
Grįžti į viršų