PATALPINTI

Vedybos- tai inkaras, bet - jei ne dėl meilės gyveni, tai ką bepasiektum, tai beprasmiška

2010.08.17 10:09 werer
  • 1
0
Vedybos- tai inkaras, bet







Grįžti į viršų