PATALPINTI

Visi nemėgstame eiti į barą be pinigų. - O tai kodėl tada būnate su žmonėmis, kuriems nieko nejaučiate?

2012.04.19 21:31 coliuke_
  • 1
0
Visi nemėgstame eiti į barą be pinigų.







Grįžti į viršų