Auch xD nekazka atrodo telefonas :-D
- Gal gali atidaryti man alaus? - - Žinoma.
nanjukas
5467
Geras_Iksas
5467
#9 nusipirk ir pabandyk, paskuj lolinkis. treti metai atidarineju alu, antri metai prie ezeru pasiemu ir neretai pamirstu issimt pries maudydamasis. aluje skandinta viena karta netycia, paskuj kelis kartus specialiai..
Anonimas
5467
#7 lol.
Anonimas
5467
ech, priminė mano nokia 3310, bet plasmasė kurkas geriau atrodė.
Geras_Iksas
5467
3720c tinka ir alui atidarinet ir maudytis su ja gali, kad ir tam paciam aluje. is praktikos sakau..
Anonimas
5467
Biče pasenus ta Nokia kaip ir tavo mastymas :D skaityk naujienas ir suprasi kad jau seniai žlugus NOKIA
Anonimas
5467
blec, kur etanas dingo?! demotyvacija nera demotyvacija be etano...
Anonimas
5467
pas mane pries kokius 3 metus tok telefas buvo ;D
Anonimas
5467
Nusiperki iphona o ten krastas metalinis problem?:)
Tikruolis
5467
O gal geriau alaus atidarytuvą - raktų pakabuką?
Geras_Iksas
5467
normalia nokia nusipirk nes kaip matau cia plastmases gabalas kurio nekazka jau liko
|

