ask.fm/InetaTam paklauskit.
Jeigu taip padaryčiau aš.. - Likčiau be pirštų...
Anonimas
4973
Anonimas
4976
Daug kas klausia kok dainos pavadinimas stai DJ Negro - En Sockerbagare Remix :)
Anonimas
4976
#3 Jaunimelis... neatsimenu kieno bet gabalas never stop. Kad ir su plastmasiniu isikirstum normaliai. kas manot kad pagreitintai tai gabalo klausykit, ne veltui paleistas.
Anonimas
4987
So kad ir plastmasinis vistiek nepalietė pirštų.
TheMinDe
4987
mhm parodytu stala subadyta tai gal patikeciau , o dabar kas ten zino gal koks plasmasinis...
Anonimas
4989
MBrother - Trebles 2k12 (BunHeaD Remix)
Anonimas
4989
Koks dainos pavadinimas ?
Anonimas
4989
Jau po pirmo įsidūrimo raitytumeis ant žemės :D
|

