PATALPINTI

-Kur pirkai treningus?, - Sportland'e. - Tik tau atrodo kad niekas nesužinos.

2010.12.06 21:01 BraZZaSS
  • 0
1
treningai,niekas,nesuzinos,turgus







Nuotraukos nėra
Anonimiske 5677    
gaidiskai cia sukurta apsoliuciai nedemotyvuoja. Tu cia bandai issityciot is tu kurie sau leist negali rubu geresniu pirkt? ar esi zenkliuko auka?
Grįžti į viršų