PATALPINTI

-Mam,einu į lauką,įkvėpsiu gryno oro. - -Gerai,tik pasakyk tam savo grynam orui,jog namuose turi būti 23h.

2011.02.18 saule.pasaulio
  • 425
11
-Mam,einu į lauką,įkvėpsiu gryno oro.







Nuotraukos nėra
Anonimas 5600    
#8 indeed!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5601    
#8 Va va, tas grynas oras nelabai buna grynas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
#8 Sutinku su tavim :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
man labiau asocijuojasi kad eini parukyt o ne su vaikinu :D
vytautasr 5604    
Atsigaukit. Autorius techniškai parengė demotyvaciją, kad daug kas ją rastų, nes dažnai mes ieškom kokių bajerių apie Kubilių, šia tau ir didinam apsilankymų statistiką :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
jo zymes tai belekokia nesamone .. visos demotivacijos su kubilium rishasi ? pala ar cia mama kubilius ? nebesigaudau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
#3 kokios zymes zirgas galva tu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
#1 ko tu čia nervuojies? :D
Teenagor 5605    
žymės nužudė xD
Vendigo 5605    
haha
Nuotraukos nėra
Sp33d 5605    
vel kubilius... Eikit jus jo biografija parasyt kai tiek daug apie ji zinot nx!!! (atsiprasau uz keiksmazodi, bet jau tikrai atsibodo tas kubilius... nieko nerasykit jei nezinot kam skirtos ŽYMĖS arba nueikit i Lietuviu kalbos zodynu puslapius, kad ir pacia biblioteka, kol islysit i lauka gryno oro ikvepsit... gal issiaiskinsit ka reiskia ŽYMĖS )
Grįžti į viršų