PATALPINTI

-Myli ją? Ne. -Tau ji patinka? Ne. - Puiku, tada jai pasiūlysiu susitikinėt. Puiku, tada aš tau galvą nusuksiu !

2011.03.22 Anonimas
  • 287
29
pora,apsikabinti,klausineti,atsakineti,susitikineti,nusukti,galva







Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
neveltui loxas:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
Nesamone ;D Kokia esme protinguoliai paaishkinkit
Tipo merga niekieno bet jei kazkas kabins tai kazkas nusuks galva?
SHUDAS! SUsideginkit rimtai,tokius kaip jus debilus reik i holokausta.
puukis4 5571    
užskaitau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
Ji - jai, jeigu-jei. (Jei vardininko galune i (jI), tai naudininko bus ai (jAI), jei ė - ei pvz. gėlė-gėlei) Siuo atveju "jeigu" negalioja.
Spameris 5572    
Supisčiau galvą tokiam.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
Nesuprantu, paaiškinkit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
#15 Visko juk būna. Kitą kart bus ir tavo demo patvirtinta:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
#2 Šūdinas tik tu esi, žmogau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
#9 Žinai ką tau galima pasakyti?
Mergaitę iš kaimo išvarysi, bet jau kaimo iš mergaitės tai bbd ne : )
"Blatna".
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
Jei tu nesupratai tai nereiškia kad nėra :D lol. lol.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
sudas
Aanonimee 5572    
nėr minties.. ;S :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
pieva krc..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
#14 pritariu... Susideginkit tokie, išmokit rašyt pirma, tada dėkit demo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
#12 zinoma jei nesukurciau tokios pacios demo, sita irgi siam pasauli neatsirastu :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
Susidegink, berašti žmogau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
tiesa :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
#11 Patvirtino šią.. na, mintis ne vien juk tavo gali būt. Kitą kart ir tavo demotyvacija bus patvirtinta :)
CRONUS 5572    
#11 kur tavo demo?

edit: radau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
moderatoriai prasau istrint sita demo kadangi sita mintis yra mano. Autoriau galvok savo galva.. jei jau patvirtinot sita, mano demo irgi turi buti patvirtinta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
beleka cia ta demo. Nieko blatno galiu pasakyti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
NO SHIT :O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
emo bullshit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
'jei' vienas žodis keičia visą esmę,
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
nesamone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
Jai* , o ne jei :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
wttttttt? kas cia per sudina demo
Usagi 5572    
"jei" ar "jai"?
Grįžti į viršų