PATALPINTI

Neleisk, kad kas nors tau taptų viskuo, - nes vieną dieną jam išėjus, tu nebet

2010.08.27 13:57 Bete94
  • 1
5
	Neleisk, kad kas nors tau taptų viskuo,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
Jei netelpa zodziai keisk demotyvacija...
Bete94 5781    
#2 nebeteksi visko
Bete94 5781    
#1 uzsiciaup
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
tu nebet.... kur pabaiga?
valkata 5781    
Nu tu kazkokia proto invalide, kam tuos kvadratus ant visu demo dedi
Grįžti į viršų