PATALPINTI

-Sveikas, įstojau į Vilnių.. - -Witam, Nie rozumiem cię ku*wa!

2012.07.27 Erce
  • 15
12
-Sveikas, įstojau į Vilnių..







Nuotraukos nėra
Anonimas 5042    
o isverst nieks negal? siaip cia ne visi lenkai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5069    
Siaurapročiai, gyvenantys savo uždarame pasaulėlyje... Vieni apie Vilnių, kiti apie Kauną nesąmones šneka.
berry111 5072    
#8 kalboj atsispindi kultura :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5076    
„Vilniuje nekoncertuosiu – tegul tas ruskių miestas čiulpia mano b...”, „Vilnius – šūdinas miestas”, „Fuck off...” – meile sostinei nedegė E.Dragūnas 1999 m. gruodį bendraudamas su žurnalistais.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5078    
Kodel kiekvienas lenkiskas sakinys turi zodi kurwa?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5078    
KOWNO GAVNO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5078    
Čia demotyvacijos.lt ar demotyvacijos.pl nesuprantu? :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5078    
Dar viena nesamone, irodanti, kokie lietuviai siauraprociai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5078    
Kaimieciai aplankykit Kauna, suprasit, kad treningai iskeliave is Kauno seniausiai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5078    
TAI KAAAAAI SMAIKSTUUUUMO :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5078    
nežinau, nelabai įpirksi tu tuos treningus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5078    
- Sveikas, įstojau į Kauną. Treningus savo pirkt, ar duos ten?
Grįžti į viršų