Wow did you just call her FaT!??
... ir daryk kūno kultūrą!
Anonimas
1751
Anonimas
4712
Ne sportiska figura svarbiausia gyvenime, atsipeikekit,zmones!
Anonimas
4726
Daryk kūno kultūrą, o paskui įkelk savo papus į internetą. Gudru. Nieko čia neprikiši.
Anonimas
4728
Kas is to sporto jei mokykloj ketvertais mokos arba studijuoja kokiam TVM..
Anonimas
4728
Tik nepradekit nusisneket, neutrit ka pasakyt kaikurie tai jau konkreciai nesamones snekat.
Anonimas
4728
Kol storas dručkis trenks tai spėsi 100 metrų nubėgt, arba žurnala pavartyt kol užsimos ir išvengt smūgio, bet va jeigu užgrius, tai netik , kad kaulai lūš, bet ir uždusins :D
Anonimas
4729
Neaiškink ką man daryt
fLash_
4729
#4 abejoju, nebent uždusint :D riebalai nelabai geri smūgiams :D
Anonimas
4729
#3 stori druckiai irgi gali iskirst is 1 smugio :D
fLash_
4729
#2 storas drucki? Tu nuo 1 mano smugio be samones liktum :) As nieko nesakiau kad nesportuoju ir kad kitiem nevertetu, bet turejau omeny kad yra daug svarbesniu dalyku.
Anonimas
4729
#1 nei vienai nepatinki, storas drucki, ar siaip pavydo scena keli?
fLash_
4729
Matomai visos dabar taip ir daro, dėl to debilų invazija didėja
|

