PATALPINTI
Ech.. Kad ir dabar nė viena žvejyba ar pasisėdėjimas gamtoje neapsieina be lauže keptų bulvių, dar vakar su draugais prie ežerėlio mėgavomės saulute ir laužo kvapu:)
Internetą, turi riboti tėvai.
Ech.. Stovi pas mane tas maišas, bet ant ko jas kept kai aliejaus nė kvapo? Lieka makaronai..
Tai kad ir nuo festo priklauso, dideliuose tai ganėtinai tvarkinga, nes valo juos gan daznai, o vat mazuose festuose, kur valomi tie toi-toi kartą per dieną, tai tikrai siaubas.
Grįžti į viršų