sakyciau valanda skausmo, kai isiknisa tai ilgai tuos zubus krapsto
5 minutės skausmo - Mėnesiai baimės
Anonimas
4930
Anonimas
4976
kokie lopai cia visi,nekertu is kur ta baime pas visus..
Anonimas
5159
5 minutės??? Matyt niekada nesilankei pas mano stomotologę. Geriau namie su replėm pačiam dantis išsiraut...
Anonimas
5218
#6 o man tas kvapas, o tiksliau smarve primena flexinama metala :D
Anonimas
5432
#4 suleidžia vaistus, ir visiškai nejauti ar nervas atsivėręs ar kažką. Sėdi ramus, kol veikia vaistai. ;)
Anonimas
5433
Niekada nepamiršiu savo apsilankymo pas dantistę, kai turėjo traukt užpuliavusį dantį, o nuskausminamieji neveikė :D Klykiau, spiegiau, ir nuo to karto nebėjau :D
Anonimas
5434
o man pavyzdziui patinka. ypac kai grezia danti ir jauti kai visa kaukole dreba, o dar tas kvapas mmmmm
Anonimas
5434
Nu tu b... kas per myžniai kuria tokias ala demotyvacijas ?
berry111
5434
#3 jei nieko rimto tai sutaiso per kokias 15min (bent jau man) ir jokio skausmo tenai nė nebuna, bet jei pvz atsiveres nervas tai zviegsi visas 60min ir dar eisi kelis kartus.
Anonimas
5434
#2 Nebūtinai,žiūrint kokie dantys jei tau taiso ten nežinau ,kad ir visą viršų ar apačia tai taip sutinku, bet jei reikia tik ištraukt kokį dantį tai dar mažiau reikia;)
Anonimas
5434
Kokios 5 minutes ? ten krw prabut reikia valanda, kol sutaiso nx
Anonimas
5434
saskaitos kurios neissimokesi gyvenime
|

