#28 O man ir lohai px, lohe.
8.04 - Atbėga visi vėluojantys ir po*ujistai
Anonimas
5129
Anonimas
5149
#27 pohui tik lohui
Anonimas
5219
Man tai giliai px, kad jums px, nes man px ant jusu
Anonimas
5297
Man taip px ,kad isvis neislypu is lovos kol pamokos nepasibaigia.
Anonimas
5322
#25 Duhas :]
Anonimas
5325
#23 tai tu ziauriai kiets
Anonimas
5376
as veluoju i antra arba trecia pamoka ^^ pas mane 1-4 pam taspats dalykas beveik, tik, kad as nesiklausau ka sako mokytoja, nes negirdziu jos ir man px.
Anonimas
5553
aš dažniausiai 8:16 įžengiu tik į klasę ;D
Anonimas
5566
tada poxuistai supranta, kad jiems vis delto ne px :D
Anonimas
5566
mano stilius..
Anonimas
5567
man tai px
Anonimas
5569
Visai kaip as , bet as galiu 30min veluot, vistiek nebegsiu, pochuizmo virsune! :O
Anonimas
5569
Visada veluoju i pirma pamoka :) Jau iprociu tapo :)
Anonimas
5569
qwerty- taip : )
Anonimas
5569
5 vidurinė?!?!?
Spameris
5569
"A gentleman will walk but never run" - Stingas. Panašiai ir su pochuistais, jie niekada nebėga.
sima48
5569
dabar vadinasi ne pohujistai o dabartistai
Anonimas
5569
debiliukai :)
Anonimas
5569
ateina, o ne atbega. nx poxuistui begt?
Anonimas
5569
#7 o tau atrodo kad yra kuo skustis?
Anonimas
5569
#5 :)))))))) +1. Visiska teisybe.
Anonimas
5569
poxuistai 4 min veluoja? tai gal pora pamoku? arba isviso neina
Anonimas
5569
Jums atrodo kad čia yra kuo girtis?
Anonimas
5569
As ne atbegu, as ateinu :D
Anonimas
5569
09:00 as sulej, sedziu klasej ir suprantu kad mokytojui dar labiau px negu man
Anonimas
5569
8:48 katik skambino aukletoja....geros dienos einu mokyklon :|
Anonimas
5569
dabar 8:28 ir man gyliai px....
Anonimas
5569
db 8.25 ir man vis dar dzin ;p
povilasq
5569
ne, dabar 8:07 as ramiai sedziu ir man visdar px :p
|

