Jei dabar televizija būtų, kaip buvo ankščiau, tai žiūrovų būtų daug daugiau ir turbūt tame tarpe pats tą į tą televizorių žiūrėtum. Yra žmonių kuriems rūpi, kai naikina jų pramogas, taip kad siūlau patylėt, jai neturi ką gero pasakyt.
P.S. Dėkui moderatoriams, kad antraštę pataisėt.
Televizija mirė kartu
4800
Valstybinis anglų kalbos egzaminas
4800
#2 Tokia demotyvacijos esmė, genijau.
Tu man p*** protą, aš tau p*** protą
5576
Tiesa :D
Laikyk F11
5576
Zjbs, ikeli tai nukopina po 5 min...
Tik 1% suprato šią demotivaciją
5576
Ble o tu galvoji kad aš ant tiek durnas kad nesuprasčiau... Nemanau kad peržėjo koks 10,000 žmonių ir nei vienas nesuprato. Taip kad turėjau omeny kad tikrai surpato daugiau nei 1 proc.
Tik 1% suprato šią demotivaciją
5576
Supratau aš, suprato autorius demotyvacijos, suprato demotyvacijos kuria demotyvuoja autorius... Tai sudarom daugiau nei 1 proc. :D
Kiekviena klasė turi savo..
5597
Hard Worker, Out of Earth, Skeatcher. Sitie man pritinka :D