#9 Taip būtent, dėl to. Neverk. Pripažįstu - aš kaltas, jog jis neturi talento.
Klausyk, bachūras
4892
Klausyk, bachūras
4892
#5 O tu už-ba-nin-tas
Klausyk, bachūras
4893
Kiek daug nepatenkintų vaikų sukilo :D
Tegul Tik Nusišypso
4893
Martyno fanės - penktokės. Gėda man už jį.
Flintas
4894
Dabar tai ten nėr ką skaityt, o vat mano laikais tai flintas užėmė pusę gyvenimo. :/
Pasaulis Šapro akimis
4894
Realiai, tai ta stirna didžiausias nesusipratimas šitoj grupėj.
Pasaulis Šapro akimis
4894
E, dabar visi ramiai
Pacanai esam, gi ne gyvūliai
RSP fanės neverkiam, nekeliam bangų
Kaip Tomax sako, neginam "apsmuktakelnių"
Yra tokia diela, tokia banglų grupė
Kur kiekvieno kelnės truputį apsmukę
Nesigilinam kaip jie atrodo, tiek jau to
Žodžiu RSP šūdas,o Alekna dievas, yo
Pasaulis Šapro akimis
4895
Captain reik, nes nelabai žiūriu.
"Bieberis ieško žmonos"
4895
Septintas yra dar vienas rimtesnis toks :D
Ruoškitės
4895
#6 Malonu, jog dar tokią mano demo prisimenat.
Atgal12345678910Pirmyn