Px tie ugg'ai, tik ne su treningais nešioti juos. Ir šiaip ne su treningais vaikščioti. Apibendrinant - geriau su ugg, nei su treningais. :)
Žiema 2013
4900
Kiek visko nutiks
4900
#1 Laikai keičiasi. O jei rimtai, blogiau bus kai kiaulės pradės skraidyti.
Pizda kokia antraštė
4900
#4 Asmeniškai priėmei?
Zjbs! Mirė fizikos mokytoja!
4900
Kad čia humoro nerasta, beprasmybė kažkokia. Juodo humoro irgi matyt neteko matyt.
Prašo neliūdėt
4902
#3 "Darom darom, ką tik norim, darom darom patys"
Lyrical genius. Ir šiaip - "Ką yra ble, haha?"
aww :):****
4903
Dar šūdo pakelk tokio, tai gausi poilsio.
Pishius
4903
#1 Jis "anegdotus" klauso, neįdomūs jam originalesni pokštai.
Alekna?
4905
Tragedija, kai mačiau jį live tai visi nušvilpdavo ir švilpimas vis garsesnis buvo po kiekvienos dainos. Čia blogiau ir už Alekną.
Na, papasakok dar kartą
4905
#20 Jei taip ir buvo tai gerai padarė. TIkiuos kokiai 15 metų bent, nes kad ir koks profas jis, bet jis negali nuspėti ką padarys kiti vairuotojai ar pėstieji.
Ir Al-Qaeda turi Maxa
4906
#1 youtube -> maxas/reperis maxas :)
Atgal23456789101112Pirmyn