PATALPINTI
Žmogus, 5413
Kad kausas jis... Geriausias buvo kur seniau tv3 renginius vesdavo :D "bega centras su kilometriniais batais" :D nors pasijuokt isejda
Kažkaip vardai neatitinka... Susimaišė demotivatorius FAILED.
Cigaretė 5420
#7 +++ :D
Hehe visai norėčiau tokių ;) prikolas
;]
Grįžti į viršų