PATALPINTI
žinau ta demo mano, su ryčiu cicinu :DD
#62 Neatsibodo rašyt? :DD
;D
Ne. Kad ir kaip bebūtu, norisi jam bent duonos gabaliuką mestelt ;)
Nebespank tu čia
Duodu dešimt, penki gražos.
Grįžti į viršų