Paslėpta gili mintis. :D
IYKWIM
5087
Jei esi vienišas, tai nereiškia, kad esi silpnas
5087
#3 Nesvaik :D
#5 Arba ne. :D
Tuo tarpu Vilniuje..
5087
#9 Tai kad Kaune šią vasarą jau atidžiau žiūri į tas duobes. :))
Jeigu Jūsų nebuvo šalia, kuomet aš kovojau,
5087
Teisingai pasakyta. :)
Nėra tikslo pykti ant mylimo žmogaus,
5088
Arba ne:)
When life gives you a Bad Romance show your
5088
Baikit verkt :D
Vaikus reikia pradėti auklėti
5088
#1 Gili mintis. ;D
Žmogus kaip šo
5089
šo be odigos :D
Šitą naudoji?
5089
Siaubas :D:D Per basiausią savo košmarą tokios gražuolės nenorėčiau išvysti.
Gyvenimas
5090
#1 Jaunikis Jonas :D
123456Pirmyn